Duben u Bobříků
Duben byl u Bobříků plný zážitků, a to hlavně proto, že bylo venku krásně a my mohli objevovat probouzející se jarní přírodu. Všechny ty barvy, vůně a vjemy.
Duben byl u Bobříků plný zážitků, a to hlavně proto, že bylo venku krásně a my mohli objevovat probouzející se jarní přírodu. Všechny ty barvy, vůně a vjemy.
Co se dělo v u Bobříků v březnu? Pomalu jsme se loučili se zimou a užívali si
přibývajícího sluníčka a tepla.
Co se dělo v únoru? Velká událost! U bobříků probíhala zimní olympiáda!
V lednu jsme si povídali o zimních sportech a v únoru jsme si je všechny vyzkoušeli.
Celý leden byl sportovně velmi nabitý. Na programu jsme měli zimní sporty a ty nás bavily velice. Párkrát se nám i poštěstilo, že napadl sníh, a my si tak mohli jít ven vyzkoušet lyže nebo třeba boby naostro.